O nas

O nas

Mobil Karm to zarówno sklep internetowy, jak i stacjonarne sklepy zoologiczne we Wrocławiu. We wszystkich jednakowo dbamy o kontakt z Klientem – dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej doradzić w kwestii żywienia i pielęgnacji Twojego pupila. Zależy nam, aby w 100% odpowiadać na potrzeby Wasze i Waszych pupili. W związku z tym nieustannie poszerzamy nasz asortyment, często inspirując się Waszymi prośbami.

Poznaj nas

Nasz zespół tworzy profesjonalna i wyselekcjonowana kadra. Nie ma tu nikogo z przypadku. W naszych szeregach są nie tylko specjaliści do spraw żywienia czy hodowli zwierząt, ale także lekarz weterynarii, technicy weterynarii i zootechnicy, a nawet behawioryści oraz szkoleniowcy. Każdy z nas gotów jest służyć klientom swoją wiedzą oraz doświadczeniem najlepiej jak potrafi. Uważamy, że holistyczna wiedza na temat naszych czworonożnych przyjaciół jest podstawą do profesjonalnego doradztwa. Z tego powodu kładziemy duży nacisk na ciągłe doszkalanie oraz poznawanie na bieżąco nowości pojawiających się w interesujących nas dziedzinach – jak na pasjonatów przystało.

MobilKarm to miejsce, w którym każdy miłośnik zwierząt znajdzie odpowiednie produkty dla swojego pupila. Dzięki nieustannie poszerzanej ofercie, jesteśmy na bieżąco z nowościami rynku zoologicznego. Nasza wiedza w zakresie żywienia oraz potrzeb zwierząt pozwala na selekcję i wybór najlepszych dla Twojego zwierzaka produktów. Wśród naszych marek znajdują się między innymi: Instinco, Orijen, Acana, Totw, Alpha Spirit, Brit care, Carnilove, Fitmin, Canagan, Trixie oraz wiele innych znanych marek.

Mobilkarm to nie tylko sklep internetowy, ale również stacjonarny sklep zoologiczny w sześciu lokalizacjach Wrocławia. Znajdziecie nas:

Wszystkim Klientom oferujemy rzetelną pomoc w każdej sytuacji. Jesteśmy do Waszej dyspozycji zarówno w formie rozmowy z wykwalifikowaną kadrą bezpośrednio w naszych sklepach, jak również przez telefon lub kontakt e-mail. Pozostajemy również otwarci na Państwa wnioski, sugestie oraz chętnie poznajemy opinie na temat naszych produktów oraz dokonanych zakupów.

Mobil Karm w liczbach

5

sklepów stacjonarnych

Jesteśmy dla Was w pięciu różnych lokalizacjach na mapie Wrocławia i planujemy już kolejne sklepy!

20 000

zadowolonych klientów

Ponad 20 000 osób to zadowoleni klienci naszego sklepu internetowego!

12 000

ton karmy rocznie

Nakarmiliśmy Wasze zwierzaki niezliczoną ilością ton karmy! I nie zamierzamy przestawać dla dobra i zdrowia Waszych pupili.

15

pracowników

Mobil Karm to 15 pracowników którzy od lat przyczyniają się do rozwoju firmy i zawsze służą pomocą!

Bezpieczeństwo i jakość

Nasze produkty to najwyższa jakość potwierdzona licznymi atestami i certyfikatami. Zależy nam na zdrowiu Waszych zwierząt – dlatego do oferty dołączamy tylko wyselekcjonowane produkty. Sprzedawane przez nas zabawki spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.

Z myślą o dostarczaniu karm dla psów najwyższej jakości stworzyliśmy własną markę Instincto. Zawartość karm Instincto to wyłącznie pełnowartościowe składniki o bardzo wysokiej zawartości białka i niewielkiej ilości tłuszczu. Wszystko to w połączeniu z niezwykłymi smakami zapewnia Twojemu psu doskonałe zdrowie!

Mobilna wersja naszego sklepu przeznaczona jest do wyświetlania w pionie :)