Witaj! Zaloguj się do swojego konta.

Easy Clean

Logo Easy Clean

Obecnie w ofercie posiadamy 5 produktów producenta Easy Clean

Formularz sortowania i filtrowania produktów

Formularz filtrowania produktów po kategorii

 • od 28,00 zł

  Żwirek wyróżnia się delikatnym zapachem pudru dla niemowląt. Produkt całkowicie naturalny z kanadyjskiego bentonitu sodowego. Żwirek nie pyli się, nie nosi się, z łatwością się zbryla. Zobacz!

  Easy Clean Baby Powder 7 kg - 28,00 zł

  Easy Clean Baby Powder 15 kg - 40,00 zł

 • od 24,00 zł

  Żwirek naturalny, bezzapachowy z kanadyjskiego bentonitu sodowego. Nie nosi się, nie pyli się, łatwo się zbryla, neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Zobacz!

  Easy Clean sodowy 4 kg - 24,00 zł

  Easy Clean sodowy 9,1 kg - 32,00 zł

 • 32,00 zł

  Żwirek całkowicie naturalny, wzbogacony o absorbującą nieprzyjemne zapachy sodę oczyszczoną w 100% z kanadyjskiego bentonitu sodowego. Nie nosi się, nie pyli, dobrze neutralizuje zapachy. Zobacz!

 • 4,00 zł

  Zapach jest doskonałym dodatkiem do każdego żwirku bentonitowego. Wystarczy już niewielka ilość aby zamienić kuwetę kota w lawendowe pole, zielony las czy też odświeżyć zapachem morskiej bryzy. Zobacz!

 • od 38,00 zł

  Life Mate został stworzony w celu wczesnego ostrzegania o ewentualnych problemach zdrowotnych kota. Całkowicie naturalny, bezzapachowy, z kanadyjskiego bentonitu sodowego. Zmiany w moczu utrzymujące się dłużej niż 3 dni należy skonsultować z lekarzem weterynarii. Zobacz!

  Life Mate Diagnostyczny 5 kg - 38,00 zł

  Life Mate Diagnostyczny 15 kg - 69,00 zł

Przelewy realizowane przez serwis Przelewy24

Realizacja Semacom

Faceebok